Pro bono

Z radością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Pro-Am, realizującą program „Mamo! Idę na boisko!”, podejmując się opieki prawnej nad podopiecznymi Fundacji.

Członkowie Zespołu GOB będą świadczyć na rzecz dzieci nieodpłatną pomoc prawną w zakresie szeroko pojętego prawa rodzinnego oraz prawa karnego.
Dzięki wsparciu Darczyńców oraz Partnerów Sportowych, Fundacja już kolejny rok daje szansę dzieciom z rodzin w trudnej sytuacji finansowej lub rodzinnej cieszyć się regularną aktywnością fizyczną.


W ciągu pierwszych trzech lat istnienia programu, Fundacji udało się zaprosić na różnego rodzaju zajęcia sportowe 177 dzieci. Był to efekt zaangażowania tenisistów i squashystów w trzy edycje turnieju charytatywnego Warsaw Charity Cup. Z roku na rok przybywa chętnych do wsparcia inicjatywy indywidualnie lub jako reprezentanci firm. W trzy lata udało się stworzyć inicjatywy, które łączą przyjemne z pożytecznym, sport z pomaganiem innym. Program „Mamo! Idę na boisko” został dwukrotnie wyróżniony w konkursie S3KTOR 3.0 na najlepszą warszawską inicjatywę pozarządową w kategorii „Aktywizujący”, natomiast turniej Warsaw Charity Cup znalazł się w gronie półfinalistów konkursu „Sports Startup Project”.


Do współpracy przy naborze do programu Fundacja zaprosiła Organizacje, które na co dzień współpracują z warszawskimi rodzinami: Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie, Warszawskie Ośrodki Pomocy


Społecznej oraz Fundację Przyjaciółka.
www.warsawcharitycup.pl
www.facebook.pl/mamoidenaboisko