Szanowni Państwo,

niezmiernie miło jest nam poinformować, że INDEPENDENT TAX ADVISERS Doradztwo Podatkowe sp. z o.o. została partnerem kancelarii Gałczyński Osowiecki Banasik!

INDEPENDENT TAX ADVISERS Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. (ITA DP) świadczy usługi doradztwa podatkowego od 2004 roku. Zdobyte doświadczenie pozwala nam dostarczać kompleksowe rozwiązania i oferować wsparcie dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Nasze usługi świadczymy zarówno na rzecz koncernów międzynarodowych, jak i firm polskich, w tym małych i średnich przedsiębiorców.

Zapewniamy szeroki wachlarz usług doradztwa podatkowego, między innymi doradztwo z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych, podatku VAT (w tym VAT compliance), podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku od nieruchomości, podatku od czynności cywilnoprawnych oraz innych zobowiązań publicznoprawnych. Opracowujemy informację o stosowanej strategii podatkowej, analizujemy schematy podatkowe, przeprowadzamy kompleksowe przeglądy podatkowe oraz przygotowujemy dokumentacje cen transferowych. Dbamy, aby nasi kliencie posiadali aktualne informacje o zmieniających się przepisach (m.in. poprzez Newsletter) oraz wspieramy ich na bieżąco w ramach „hot-line”. Aktywnie uczestniczymy we wszystkich etapach postępowań kontrolnych i podatkowych, jak również w postępowaniach przed sądami administracyjnymi, przyczyniając się do szybkiego zakończenia sporu z organami podatkowymi. W efekcie pomagamy naszym Klientom podejmować szybkie i właściwe decyzje biznesowe oraz skutecznie zarządzać ryzykiem związanym z ewentualnymi nieprawidłowościami.

Dzięki temu, że na co dzień rozstrzygamy wiele różnorodnych kwestii podatkowych dla polskich i zagranicznych klientów z różnorodnych branż, zbudowaliśmy bardzo szeroką bazę doświadczeń i rozwiązań, które możemy zastosować w konkretnych przypadkach. Jesteśmy członkami organizacji międzynarodowych zrzeszających ekspertów podatkowych z całego świata (m.in. IVA i VAT Forum), dzięki czemu możemy oceniać analizowane rozwiązania podatkowe nie tylko pod kątem polskich przepisów, co jest niezwykle ważne w przypadku ekspansji na rynki zagraniczne.

Członkowie naszego Zespołu to licencjonowani doradcy podatkowi oraz konsultanci, którzy zdobywali doświadczenie zawodowe w renomowanych firmach doradczych z tzw. Wielkiej Czwórki – są autorami publikacji naukowych, prowadzą szkolenia i warsztaty podatkowe, są zapraszani do udziału w licznych konferencjach o tematyce podatkowej w kraju i zagranicą.

Jeżeli mielibyśmy wskazać nasz jeden największy atut, to jest nim niewątpliwie zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi Klienci.

Więcej informacji o świadczonych przez nas usługach i naszym zespole znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.itadp.pl/

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

.

Leave a Reply