Zespół

Nasza kancelaria jest wyjątkowa również dzięki ludziom,
których reprezentujemy i tym z którymi współpracujemy.

Wspólnicy

Adwokat dr Tomasz Gałczyński

Adwokat dr Tomasz Gałczyński – założyciel Kancelarii. Doktor nauk prawnych, adwokat od 2010 roku, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, stypendysta Universidad de La Coruńa w Hiszpanii.

Adwokat Tomasz Gałczyński posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał w znanych firmach prawniczych; reprezentował kluczowych na polskim rynku Klientów z branży mediów, browarniczej, spożywczej, tytoniowej, farmaceutycznej, odzieżowej, motoryzacyjnej; specjalizuje się także w doradztwie prawnym i reprezentacji wiodących Banków.

Mecenas Gałczyński posiada wieloletnie doświadczenie w reprezentacji Klientów przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, w postępowaniu arbitrażowym oraz przed Urzędem Patentowym RP.

Języki: angielski, hiszpański.

Adwokat Marek Osowiecki

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (kierunek Prawo) oraz Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego (kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne). Absolwent studiów podyplomowych „Prawo nowoczesnych technologii” na Akademii Leona Koźmińskiego.

Adwokat od 2018 roku. Aplikację adwokacką odbył przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobył w dużej kancelarii prawnej świadczącej usługi prawne dla przedsiębiorstw polskich i zagranicznych. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się prawem cywilnym, prawem bankowym oraz prawem karnym.

Adwokat Piotr Banasik

Adwokat Piotr Banasik od kilkunastu lat doradza przedsiębiorcom, zarówno dużym spółkom jak również z segmentu małych i średnich. Dzięki swojemu doświadczeniu w pełni rozumie sytuację potrzeby i problem prawne klientów. Potrafi w łatwy sposób przekazać odpowiedzi i porady prawne posługując się zrozumiałym językiem świata pozaprawnego. Przekazuje klientom informacje prawne i biznesowe, których potrzebują, aby podejmować najlepsze decyzje, nie marnując ich czasu na oferowanie tego czego nie potrzebują. Jest wykwalifikowanym adwokatem m.in. w zakresie bieżącego doradztwa biznesowego i rozwiązywania sporów. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradzaniu bankom oraz instytucjom finansowym, w tym w prowadzeniu sporów sądowych z zakresu działalności banków, spraw dotyczących relacji z konsumentami, UOKiK itp. związanych z działalnością instytucji finansowych. Jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w szerokim zakresie windykacji, w tym należności bankowych. Był twórcą i zarządzającym działów windykacji w kancelariach pracujących dla największych banków i firm pożyczkowych w Polsce. Działał zarówno na polu windykacji masowej, jak również prowadząc skomplikowane sprawy dochodzenia należności korporacyjnych i mśp. Doradza również w dziedzinach: Fintech, IT, Telekom, nowoczesnych technologii, energetyki, energii odnawialnej, w szczególności technologii biogazowej. Współpracuje z przedsiębiorstwami produkcyjnymi z wielu branż w tym alkoholi, budownictwa oraz usług m.in. w branży motoryzacyjnej.